za chvíli to bude zapadat...:)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hezký pařez
Až na tu oblohu to ujde..
pekne, len neostre a dole zbytocne orezane
ako vuaras
nebe..
dole nepěkně ufiknutý
no a kde je obloha? neostre..ufiklej parez...tj.kompozicne ani technicky nesplnuje parametry dobre fotky
vsetko povedane
Promiň, ale moc mi vadí neostrost...jinak fajn
jestli to máš blízko tak to zopakuj bez chyb, bude to pěkná fotka a bacha na vodo-rovinu
zapadá akorát pařez, obloha je jaksi přepálená
pěkné místo