•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 654 fotografií Černobílé foto
    • 101 495 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Josef Holota
      Josef Holota | Diskuse ke galeriím | včera 14:25
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Žatva pod Tatrami ....

612(6.0) 48 hodin: 490 (5.9)
Lubos Perlik Deepayo Lubos Perlik Deepayo (13 411 bodů)
V galerii: Krajina

Použitý polarizák HAMA ,prechodový ROWI.

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    07.11.2004 11:15

    toto sa mi fakt paci. mojoblubeny vyhlad z domu. fakt dobraa

  • Davsson
    Davsson
    celkem 8 645 bodů
    |
    07.11.2004 11:15

    pekný

  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    07.11.2004 11:16

    pěkné,kompozičně bych se přimlouval víc doleva

  • Lucie Justianová
    Lucie Justianová
    celkem 8 404 bodů
    |
    07.11.2004 11:16

    Moc pěkná fotka

  • Josef Janda
    Josef Janda
    celkem 4 317 bodů
    |
    07.11.2004 11:17
  • Ondřej Panáček
    Ondřej Panáček
    celkem 7 615 bodů
    |
    07.11.2004 11:19
  • teepan
    teepan
    celkem 0 bodů
    |
    07.11.2004 11:21
  • a 3
    a 3
    celkem 0 bodů
    |
    07.11.2004 11:23
  • Markét
    Markét
    celkem 11 483 bodů
    |
    07.11.2004 11:24
  • V B
    V B
    celkem 2 467 bodů
    |
    07.11.2004 11:26
  • Muhammad Al-Makhtum
    Muhammad Al-Makhtum
    celkem 7 747 bodů
    |
    07.11.2004 11:28
  • Pavel Trebichavský
    Pavel Trebichavský
    celkem 5 459 bodů
    |
    07.11.2004 11:29
  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    07.11.2004 11:31

    neni o com

  • Vladik 1
    Vladik 1
    celkem 5 236 bodů
    |
    07.11.2004 11:34
  • jiri m
    jiri m
    celkem 10 561 bodů
    |
    07.11.2004 11:38
  • Marek Gálik
    Marek Gálik
    celkem 12 087 bodů
    |
    07.11.2004 11:40

    Trochu je ten kombajn neostry

  • Luboš Rezek
    Luboš Rezek
    celkem 5 674 bodů
    |
    07.11.2004 11:41
  • Damik
    Damik
    celkem 18 669 bodů
    |
    07.11.2004 11:44
  • Martin 6
    Martin 6
    celkem 18 052 bodů
    |
    07.11.2004 11:48
  • Vojtěch Panáček
    Vojtěch Panáček
    celkem 12 176 bodů
    |
    07.11.2004 11:58
  • Van
    Van
    celkem 1 888 bodů
    |
    07.11.2004 11:59
  • Darkness
    Darkness
    celkem 34 031 bodů
    |
    07.11.2004 12:14

    Tam je radost být zemědělcem ;-)

  • Aleš Vávra hooray
    Aleš Vávra hooray
    celkem 171 bodů
    |
    07.11.2004 12:35

    kombajn je moc natěsnaný v rohu

  • Thomas 1
    Thomas 1
    celkem 0 bodů
    |
    07.11.2004 12:38
  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    07.11.2004 12:39

    stroj natři načerveno

  • Petr Valenta
    Petr Valenta
    celkem 7 143 bodů
    |
    07.11.2004 12:49
  • Zdeněk Prouza
    Zdeněk Prouza
    celkem 28 348 bodů
    |
    07.11.2004 12:53

    líbí

  • Lubos Perlik Deepayo
    Lubos Perlik Deepayo
    celkem 13 411 bodů
    |
    07.11.2004 12:58

    2 Jiří Cvrk : :) ,tot ale otazka či by to bolo lepšie?

  • Braddy
    Braddy
    celkem 3 795 bodů
    |
    07.11.2004 13:00

    kvalita!

  • GdH
    GdH
    celkem 8 486 bodů
    |
    07.11.2004 13:02

    trochu moc sede mi to pripada

  • Fotograf 57
    Fotograf 57
    celkem 227 bodů
    |
    07.11.2004 13:06
  • Igor Šperka
    Igor Šperka
    celkem 118 801 bodů
    |
    07.11.2004 13:10
  • AB
    AB
    celkem 0 bodů
    |
    07.11.2004 13:17

    je to trosku moc sede + vpravo chybi nejaka zarazka, alespon na tom poli, ale jinak moc pekne

  • Petr 7
    Petr 7
    celkem 27 153 bodů
    |
    07.11.2004 13:20
  • Peter Sirota -Peet
    Peter Sirota -Peet
    celkem 47 390 bodů
    |
    07.11.2004 13:21
  • Jana K
    Jana K
    celkem 658 bodů
    |
    07.11.2004 13:23
  • Libor S.
    Libor S.
    celkem 8 768 bodů
    |
    07.11.2004 13:24
  • Karol Hradský arcady
    Karol Hradský arcady
    celkem 161 314 bodů
    |
    07.11.2004 13:33
  • Pavel Sehnal 1
    Pavel Sehnal 1
    celkem 18 560 bodů
    |
    07.11.2004 14:12
  • Vladimír Kuzba
    Vladimír Kuzba
    celkem 19 155 bodů
    |
    07.11.2004 14:12

    Špetku doleva a bylo by to ještě lepší.

  • Dhakra
    Dhakra
    celkem 109 758 bodů
    |
    07.11.2004 14:22

    Hodně pěkně zvládnuté! Ostré, vyrovnaná barevnost, pěkně nasvícený vrcholky... A je to navíc celkem neobvyklý zemědělský motiv.. :)

  • Tomáš Lesňák Woodman
    Tomáš Lesňák Woodman
    celkem 11 757 bodů
    |
    07.11.2004 14:27
  • haef
    haef
    celkem 0 bodů
    |
    07.11.2004 14:38
  • Zdenek Vokoun
    Zdenek Vokoun
    celkem 20 414 bodů
    |
    07.11.2004 15:19
  • Stanislav Tošner
    Stanislav Tošner
    celkem 60 774 bodů
    |
    07.11.2004 15:42
  • Sam - Honza Semerád
    Sam - Honza Semerád
    celkem 55 979 bodů
    |
    07.11.2004 16:05

    Na světě je krásně

  • Tomáš Malík 1
    Tomáš Malík 1
    celkem 5 178 bodů
    |
    07.11.2004 16:27
  • Honza Kocum
    Honza Kocum
    celkem 61 789 bodů
    |
    07.11.2004 16:52
  • Tomáš Vlk I-I
    Tomáš Vlk I-I
    celkem 4 725 bodů
    |
    07.11.2004 17:55

    Líbí

  • Radek P.
    Radek P.
    celkem 3 802 bodů
    |
    07.11.2004 17:58
  • Jozef Doboš
    Jozef Doboš
    celkem 82 138 bodů
    |
    07.11.2004 18:06
  • Eva Švarcová
    Eva Švarcová
    celkem 56 576 bodů
    |
    07.11.2004 18:32
  • Jiri Stefek
    Jiri Stefek
    celkem 23 367 bodů
    |
    07.11.2004 20:21

    5++

  • Eliška Chwalková
    Eliška Chwalková
    celkem 4 603 bodů
    |
    07.11.2004 20:38
  • Radim Šťáva 1
    Radim Šťáva 1
    celkem 1 436 bodů
    |
    07.11.2004 20:42
  • Jiří Šebek
    Jiří Šebek
    celkem 81 361 bodů
    |
    07.11.2004 21:16

    moc pěkné, jen mi vadí že ta řezačka je tak nalepená na ten kraj, škoda. Jinak bych dal za 6

  • uživatel zrušen
    uživatel zrušen
    celkem 0 bodů
    |
    07.11.2004 21:17

    Ty had. Tak toto ja v zivote neodfotim /zatial :o)/ Paci sa mi kompo, farby a ostrost je uplne dovi. Vyborne foto!

  • uživatel zrušen
    uživatel zrušen
    celkem 0 bodů
    |
    07.11.2004 21:19

    fotka ma uzasnu hlbku. lubi sa mi to kua. ach tie nase velehory :o)

  • attina Eliška Vorlová
    attina Eliška Vorlová
    celkem 74 736 bodů
    |
    07.11.2004 21:22
  • jarmil paar
    jarmil paar
    celkem 26 211 bodů
    |
    07.11.2004 21:27
  • Martin Růžička
    Martin Růžička
    celkem 7 552 bodů
    |
    07.11.2004 21:29
  • Miroslav Zitka
    Miroslav Zitka
    celkem 81 963 bodů
    |
    07.11.2004 21:45
  • Danča
    Danča
    celkem 0 bodů
    |
    07.11.2004 21:45
  • doom
    doom
    celkem 5 488 bodů
    |
    07.11.2004 21:55

    nemam co dodat absolutne dobra fotka

  • Zdenka Rosecká
    Zdenka Rosecká
    celkem 236 664 bodů
    |
    07.11.2004 22:00

    krásná fotka

  • Petr Kašpar
    Petr Kašpar
    celkem 13 995 bodů
    |
    07.11.2004 22:20
  • Tomas Matej javier
    Tomas Matej javier
    celkem 1 195 bodů
    |
    07.11.2004 22:21
  • FGR
    FGR
    celkem 108 bodů
    |
    07.11.2004 22:44
  • Hana Šárová 1
    Hana Šárová 1
    celkem 0 bodů
    |
    07.11.2004 23:03
  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    07.11.2004 23:24
  • Michal Indra
    Michal Indra
    celkem 295 bodů
    |
    07.11.2004 23:30
  • Martin Labik
    Martin Labik
    celkem 14 189 bodů
    |
    07.11.2004 23:30
  • Petr Křivka
    Petr Křivka
    celkem 452 bodů
    |
    07.11.2004 23:40
  • koko
    koko
    celkem 23 669 bodů
    |
    07.11.2004 23:56
  • Fotograf 35
    Fotograf 35
    celkem 0 bodů
    |
    08.11.2004 02:16
  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    08.11.2004 05:36
  • Peter Flynn N.
    Peter Flynn N.
    celkem 0 bodů
    |
    08.11.2004 06:01

    Krasna krajina aj zamer, ale kombajn mne osobne velmi nesedi na fotke. Mozno som este stale otraveny komunistickou znelkou televiznych novin (pred rokom 1989) a kombajn mi proste vadi. Mozno keby bol v dialke a hodil by sa kompozicne tak ano. 5+++

  • Jan Hruša
    Jan Hruša
    celkem 36 554 bodů
    |
    08.11.2004 07:44

    5++

  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    08.11.2004 08:06
  • Michal Bedrunka
    Michal Bedrunka
    celkem 6 253 bodů
    |
    08.11.2004 08:10
  • Peter Flynn N.
    Peter Flynn N.
    celkem 0 bodů
    |
    08.11.2004 08:33

    To vies, ze sa nerobi, ze ak dostanes nizsie body ako sa ti pacia, ze ides sa pomstit a na najlepsie fotku das at ty menej bodov tomu druhemu? Bud si isty ze tebe uz nikdy nepojdem bodovat tvoje fotky. A napisem adminovi nech si pozrie tvoje bodovanie. Ta fotka ci si mi nanu dal 5 bodov vyhrala medzinarodnu sutaz v Canade, ale ty si samozrejme vecsi odbornik ako porota profesionalnych fotografov. A pritom ja som tvoju fotku len konstruktivne ohodnotil. Daj si ju na www.photo.net a uvidis kolko zanu dostanes bodov.

  • fabo
    fabo
    celkem 23 364 bodů
    |
    08.11.2004 09:12
  • Lubos Perlik Deepayo
    Lubos Perlik Deepayo
    celkem 13 411 bodů
    |
    08.11.2004 09:13

    Sorry, nemam ti čo k tomu napísat. Hodnotil som tvoje fotky 6,5,5,6 čo bola asi moja osudová chyba :) Každý má svoj názor, aj na toto.
    Aj keby si mi dal 7+ názor na tvoje fotografie nezmením.Sorry.

  • uživatel zrušen
    uživatel zrušen
    celkem 0 bodů
    |
    08.11.2004 10:40

    To Peter Flynn N. : vazeny PAN majster fotografie! Sem na server chodia aj normalni a obycajni ludia - nie len "porota". Fotky sa tu zvacsa hodnotia pocitovo a ak si myslite, ze znamky 6,5,5,6 su zle tak sa Vam vsetci my obicajni ludkovia hlboko ospravedlnujeme a ziadame Vas o prepacenie!
    A to, ze uz Deepayovi nebudete hodnotit ziadne fotky svedci len o Vasej jesitnosti a ste to prave Vy, kto by sa mal zamysliet nad tym co pise...

    Adios!

  • Milan Červenka 1
    Milan Červenka 1
    celkem 0 bodů
    |
    08.11.2004 10:57

    pěkně čisté a navíc Tatry - ty miluju 6++

  • Lubos Perlik Deepayo
    Lubos Perlik Deepayo
    celkem 13 411 bodů
    |
    08.11.2004 11:14

    Díky Braňo

  • Jaroslav Nedvěd
    Jaroslav Nedvěd
    celkem 6 722 bodů
    |
    08.11.2004 13:38

    Hezkýýýý

  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    08.11.2004 20:50
  • uživatel zrušen
    uživatel zrušen
    celkem 0 bodů
    |
    08.11.2004 23:30

    Pan Flynn sa premenoval na P.
    Zaujimave. A aj profil si vymazal. Videl si? Asi to psychicky nezvladol :o)))
    HmHmHm

  • Peter Flynn N.
    Peter Flynn N.
    celkem 0 bodů
    |
    09.11.2004 02:42

    Ivcic nestaraj sa do veci, o ktorych nic nevies, lebo sa moze stat ze ty psychycky nezvladnes.

  • Peter Flynn N.
    Peter Flynn N.
    celkem 0 bodů
    |
    09.11.2004 06:21

    Pan Podpredseda Baranislav Ivcic ma rad kombajny, ahaaaa, myslis ze by sa dali prerobit na zavodne auta pre vas klub?

  • uživatel zrušen
    uživatel zrušen
    celkem 0 bodů
    |
    09.11.2004 12:13

    :o))) len my to bolo smiesne - to co si spravil. Uz to tu par ludi takto "skoncilo".
    A neber to v zlom ale to co si napisal (vlastne tym to cele zacalo) bola haluz. Nepoviem, keby si tam dostal znamky 3 alebo 4 tak ok, mozes sa nastvat. Ale takato reakcia? Takze sa maj a kludne sem davaj fotky - dobre sa na ne pozeralo.

    Nazdarek

    PS: aaaa kombajn. jasne, ze mam rad kombajny - uzasne stroje. a urcite by islo s nimi co to porobit :o)

  • uživatel zrušen
    uživatel zrušen
    celkem 0 bodů
    |
    09.11.2004 13:38

    pisem jak idiot. my miesto mi, obicajni ... :o)))

  • uživatel zrušen
    uživatel zrušen
    celkem 0 bodů
    |
    09.11.2004 13:38

    pisem jak idiot. my miesto mi, bicajni ... :o)))

  • Peter Flynn N.
    Peter Flynn N.
    celkem 0 bodů
    |
    09.11.2004 18:27

    Ok, ja som tu "neskoncil" preto, ze by mi niekto dal 5 bodov na oblubenu fotku. A ani ziadna hadka tu nevypukla, ktora by prekracovala nejake medze. To vlastne pises aj ty, ze to nechapes aky som mal dovod vymazat si cely profil aj s fotkami co mali 580 bodov.
    Asi ta prekvapi, ze to bolo preto, ze som ro uz 2 tyzdne dopredu planoval a vobec to nesuvisi s tymto poslednym natahovanim. Proste som zrusil profil aj na dalsich galeriach, lebo z casovych dovodov sa musim orientovat na uplne ine veci. Potom cloveka nastve, ked si niekto vysvetluje veci uplne inak. A ja viem, ze sem kludne mozem davat fotky, mam tu dost vela kamaratov na stranke, len casovo to teraz naozaj nezvladam a sam asi vies, ze bodovanie a pozeranie kolko bodov dostanes niekedy zaberie cele hodiny.
    Podla poctu komentov pod touto fotkou, toto bude poriadne slavny kombajn.

  • Peter Flynn N.
    Peter Flynn N.
    celkem 0 bodů
    |
    09.11.2004 18:51

    Este som zabudol, ze Pave Wintr mi na tu istu fotku dal 1 bod, sice omylom, ale vobec ma to nenahnevalo. A bolo to pred mesiacom, takze bodovanie mi vpodstate vobec nevadi, ak za tym nevidim nejaky problem.

    (1 Pave Wintr (563) 28.9.2004 11:07 Pave Wintr (563) 28.9.2004 11:13 omlouvam se mela to byt 6.)

  • uživatel zrušen
    uživatel zrušen
    celkem 0 bodů
    |
    09.11.2004 19:59

    ok. tak vela zdaru v tvojej praci a vo foteni.

    ahoj

  • MARTIN_
    MARTIN_
    celkem 5 557 bodů
    |
    10.11.2004 08:41
  • Marcel Suchý
    Marcel Suchý
    celkem 108 559 bodů
    |
    10.11.2004 14:17
  • Michal Bily
    Michal Bily
    celkem 40 446 bodů
    |
    11.11.2004 11:30

    6+ ... skvely

  • Jiří Šubrt.com
    Jiří Šubrt.com
    celkem 136 625 bodů
    |
    11.11.2004 12:07
  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    14.11.2004 17:10

    a čo taký opustený?....

  • Antonín Drda
    Antonín Drda
    celkem 11 394 bodů
    |
    19.11.2004 23:17
  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    01.03.2005 20:37
  • Jan Schiel Maxim67
    Jan Schiel Maxim67
    celkem 18 902 bodů
    |
    15.07.2005 23:57

    5++

  • David M. Bodlák DMB
    David M. Bodlák DMB
    celkem 30 440 bodů
    |
    05.05.2006 15:37
  • Radovan Bries
    Radovan Bries
    celkem 89 555 bodů
    |
    26.05.2006 00:21
  • Jan Froněk
    Jan Froněk
    celkem 5 598 bodů
    |
    30.06.2006 19:45
  • ČUK 1
    ČUK 1
    celkem 38 045 bodů
    |
    30.07.2006 06:32

    6+++ opravdu pěkné a zajimavé :-)

  • Karel Srstka
    Karel Srstka
    celkem 14 304 bodů
    |
    31.07.2006 05:56
  • Peter Chrenka
    Peter Chrenka
    celkem 19 509 bodů
    |
    04.09.2006 10:00
  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    celkem 23 278 bodů
    |
    04.09.2006 10:55
  • pb
    pb
    celkem 28 294 bodů
    |
    12.09.2006 22:06
  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    25.09.2006 19:24
  • TesterX
    TesterX
    celkem 4 033 bodů
    |
    25.09.2006 19:55
  • Martin 18
    Martin 18
    celkem 4 485 bodů
    |
    11.12.2006 23:36

    5+++

  • martin kleskeň 1
    martin kleskeň 1
    celkem 45 104 bodů
    |
    03.02.2007 15:27

    5+

Další informace

Vloženo: 7. 11. 2004
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 270 x
Fotoaparát: Canon PowerShot A80

Štítky fotografie

  • krajina 68027x
  • příroda 107574x
  • technika 6887x

Další fotky autora

  • Morava a Dunaj 2...
  • Potoček na Liptove
  • Červená karkulka !
  • ..: R G B :...
  • ^^
  • Clouds
  • Toxic
  • Iceland's waterfall
  • Noc a blesk
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Hameráček
  • Neomrzí, nezevšední...
  • říčka
  • Obří skály
  • Osvěžení pod Dachsteinem
  • ***
  • Menhir Dvojice
  • ***
  • --- red dune ---
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.