http://www.jirikas.com
TOP REPORT - http://www.topreport.cz
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekna blbost..
To je komentář od blba, ne blbost
„Teda, to muselo dát příšernou práci. … Přitom taková blbost, co?“
(Pelíšky, maminka Šebková)
aha. tak mě mezi ty blby přiber, fakt jsem neopisovala ;)
A včem je ta blbost, jen tak mimochodem?
pro mě osobně v tom papundeklově působícím patosu
o.k aspoň vím, jak to může na někoho působit
pro mne nevkusné
takže neoslovilo
libi,dela to zajimavy dojem
nenech se odradit,dobrej nápad
jsem pro takové pokusy . je jen otázkou, jestli je to ještě foto )_____+
zajímavé. líbí se mi.. nenech se těmi .... odradit!