Fotografováno v r. 2007 v zámecké oboře v Židlochovicích
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Berani Muflona ?, no trefný název :(,
ořízl bych to na ta dvě hlavy, toho zadkem vpředu pryč
souhlas
celkem pěkné
Pěkné, ale ta kompozice...a proč máš muflona s velkým M?
Jinak to by bylo opravdu vynikající, odříznout toho zadkem dopředu. To je nápad za dva zlatý.
Pěkné, ale ta kompozice...a proč máš muflona s velkým M?
5+
Ten vlevo je tam tak trochu navíc, jinak dobré...
ořízl bych i zvrchu, aby nebyly vídět ty větve od stromu a navíc tam strašně svítí ten pařez nad prostředním muflonem...