Digitál - 3M, ořez, zmenseno - jinak bez úprav
Pokus o socialisticky realismus o)))
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Vítám tě ve FotoGalerii ....
Vítej na FA...
ak by som fotil nieco take a chcel by som mat z tho peknu fotku postavim sa z rybim okom dalej az dozadu medzi dva rady chatiek.
3+1 na uvitanou ...
jako krajinku bych to nedaval, spis je to dokumentacni momentka z tabora vhodna spis do alba ... :(
ahoj, kde to je?
Je to Sokolí Hnízdo, Nové Hrady. Rybí oko, díky za tip, snad někdy v budoucnu. Zatím, nemám potřebné vybavení. Pokud jde o kategorie, budu muset si to tady okouknout, abych se trefil a líp vybral jak kategorii, tak i fotku. Ale predpokladam, ze o tom to tady je.
chtelo by to doostrit, ale jinak dobry napad soc. realismu
vítej,3+1,vše bylo řečeno
3+1 vítej
dobrý nápad..:-)
Díky Miro. Měl jsem blbej den, ale Tvoje fotka mě rozveselila. Jinak jsem rád, že jsi přišel a neřekl: no, blbci, vy jste nějaký chytrý. Dík.