Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Alespoň to ostré světlo trochu rozptýlit a trochu přemýšlet nad kompozicí...
Moc natěsno, nevhodně zvolené pozadí - příliš tmavé.
škoda že tak natěsno :-(
V náhledu zaujalo
V pozadí je přírodní, tedy původní začlenilo mi