Na prechádzke po Martinskom okolí, pri zapadajúcom slnku som uvidel túto kvetinku...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
-
to ti vyzerá ako lykovec.
je to lykovec jedovatý ...
ale TK fakt zlá ...
dtto
ok dik za nazov rastlinky. A prosim o troska spresnenie. Viem ze sa musim este vela ucit. A ze moje fotky nie su take skvele ale snazim sa preto by som velmi ocenil keby ste mi napisali co konkretne zmenit ako to odfotit atd
diki moc
fotka dost neostrá a TK taky není uplně OK