neni to nic moc ale aj tak ...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nápad se mi líbí, ale
lienka se sice napínala jak mohla, ale do DOF se nenatáhla
je před tebou dlouhá cesta než zjistíš co je vhodné a co ne
veľmi slabé
chce to naštudovať aspoň základy, potom to pôjde určite lepšie
:D
držím palce
:-D
nápad je fajn, ale určitě to bude příště lepší, hlavně to nevzdávej
1+
aj tak co?
:D mazec