Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
trochu ostrosti please :))
myslím, že to není ničím uvozené, nějaký kámen nebo tak nějak
mohlo byť ostrejšie...
Pocitově.
4+, mohlo to býti ostřejší. Název se fakt těžko vymýšlí... (Pic 000001)
4-
chybí mi výraznější motiv na tom štěrku vepředu - třeba dřepící člověk nebo tak něco:-))
5-
len o trosku kratsi cas a bolo by to omnoho lepsie,cesta je tak na hranici
5+dobré-a doostriť.
Doostřil bych to.
4+ Barevně fajn, ale ostrost špatná, škoda...
Dobře sladěné barvy, ale příliž mnoho prosoru pro to nic v popředí. Zato za horizontem něco je , ale není vidět co. Možná o kousek dopředu?