Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Prosim vzhliadnite na tmavom pozadi, dakujem
3/4 to svetlo nie je najidealnejsie
4+
Až na tu mizernou ostrost je to pěkná fotka.
Mne sa práveže svetlo celkom páči. Len mohlo byť aj lepšie využité.
na tmavém pozadí líbí víc
svetlo vyslo dobre,na tohle misto sem chodil nekolikrat,ale nikdy mi nevysly podminky jako treba Michalu Vitáskovi
pridal bych mozna na prave strane,postproces by sel urcite doladit
tmavé pozadí super tip - líbí.
práči 5+
ak mozem poprosit,kliknite tu http://jarobike.myjka.net/Albumy/Praha/slides/IMG_1536.html
si fotil z ruky?
to Martin ( Mtko :o)
z ruky, bol silnejsi vietor
svetlo pekne, TK dost spatna
4--