Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nelíbí barvy ani technická kvalita, větší hloubku ostrosti bych příště zvolil
Farba je real,len som pridala trochu kontrastu a sytosti...
já myslím že výrazné stínování a rámeček fotce příliš nepomohl
-
-
:-)
jen ten rameček..
jj
Ramecek ale otresny