Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
škoda chybějící ostrosti, ty barvy jsou moc pěkný a pavučinka fotogenická
mozna jen spatne upraveno po zmenseni
škoda té chybějící ostrosti, námět krásný......
Hmmm...., úplně stejně jako Hombre 71. :o(
Světelně příjemné, jen více ostrosti kdyby na pavučince bylo...
Hombre71 má recht
Opravdu velká škoda ostrosti, mohla to být povedená fotografie.