Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
presne jak rika nazev..to jo..za fotku..tak 4..
no je zlaty
Jirko příště musíš pod osu očí, jinak to nefunguje!!! Technicky ti to asi zdrbou jiní
m.
to máš pravdu ;)
Škoda hlavy téměř na středu snímku, určitě se dalo komponovat lépe. Světlo také moc nepřálo - především očka jsou "bez jiskry". Roztomilé zviřátko to ovšem je, název celkem výstižný...