Aj tu si par inzinierov zablblo :))
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
no to snad není pravda... kde to je focený????
Pekna fotka, ale divne se mi "tluce" ocekavana prostorovaost a to ze tam prostor vlastne necitim. Take drat vlevo nahore me rusi. tj vyborna s velmi drobnou vadou :)
Je to vyrez z ovela vecsieho "aglomeratu" vedenia. Preto som tam tie droty vlavo nechal
Bartolomej> usa, tennessee
Dobrej chaos ... :)
Parádní změť
reliéfní zpracování tomu sluší, ale tady neostrost způsobila "tloušťku" drátů a sloupů a moc mi k tomu nesedne. Zamtek nad zmatek, tam bych chtěl něco opravovat
Moc hezke
Odporné výdobytky civilizace
:)) tak tady bych fakt nechtěl hledat poruchu... a pak že je bordel jen u nás v ČR :)
:-)
hmmm - dobrý
To je neuvěřitelné.
Je ta fotografie z evropy ?
Vynimocny predloha. Trosku mi tam chyba priestor, ale mozno prave jeho absensia dodava zaberu iste caro. Takze dnes to bude nedostatocna (+5) :-)
Při pohledu na fotku jsem si vzpomněl na ulice sanfranciskýho předměstí a moc jsem se nazmílil :-)
Jak mohou lítat do kosmu...!!!????
pekny bordel ...
Keby neviem, ze je to USA, tak to tipnem na Rusko ... :)
trosku az moc nahusto ale to je vec inzinierov...
ja by som tiez netipoval USA =]
5++ ... tazko hodnotit, ale paci sa mi to
Jo, tak kam se na to hrabu se svým chaosem.
Ale zase to mám ze slovenska :-)