.... takhle běžím jenom kvůli jídlu, jinak néé!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
cvalda :-) 5-
5+ pěknej kámoš.
hezke
:) fajn
Skoda ze tak natesno :( (hlavne ten ocasek se nevesel)
Heh, hned jsem vedel ze je to foceno 70-200 :) (ma takovou specifickou kresbu a bokeh)
Na lcd je to uz ostre az moc... (hlavne kolem oci)
Ten ramecek priste nee zbytecne to kazi.
Pejsek je sympatak :)
jo
:o) bezva záběr
příjde mi jen malinko přeostřený a docela natěsno v záběru...
5+
pěkné
:-)
++
dobrý moment ....