Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kofí nepiju, ale celkem se mi to líbí..spíš po výtvarně grafické stránce.
Mě taky dost zaujal.
dostala jsem chuť na kafe.. hned si jdu udělat :)
Ten chrchel v LDR absoluně nechápu. Celou tu pěkně měkkou fotku totálně hyzdí.
Konečně také něco pro živobytí.Sám jsem na jiných stránkách peskován jako obžera, že si dovolím vyfotit dobré jídlo a pití, moc fandím těm fotografům, kteří v této nezbytnosti nalézají krásu.
Držím palce.
pěkný šálek kávy :)
Tony, jak to tak po Tobě čtu a jak se kouknu na Tvůj obličej, tak by sis se mnou mohl podat ruce. Taky nesežereš, ani když Tě holí mlátí, není-liž pravda?
Škoda LDR, jinak se mi líbí
škoda LDR
zaujalo, líbí
and what about cigarettes? :)
+
tenhle styl jsem tu dlouho postrádala:)
viz komentář nade mnou :)
OK
*
*