Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mooc hezkej zacatek, vitej !
příjemná fotka, líbí...
libi
Fakt dobrý!
Vítej :-)
na úvod do galerie velice příjemné - už se těším na pokračování
Krásna fotografia
Pěkná
Parádní světla i technika.
Kompozičně bych obrazové "těžiště" posunul jinam, asi doprava.
moc pekny.. mraky me berou
potěší
Super