Latinsky a ani uplne presne slovensky nazov tejto jedlej a velmi chutnej huby neviem.
Tento pan: Jaroslav Malý ho vsak bude vediet urcite. ;)
Pre mna je to jednoducho "dubak" :P
_______________________________________________
Camera: Canon EOS 300D
Lens: Canon EF-S 18-55 / F3.5-5.6 MK II (SET)
Flash: yes
Shutter speed: 1 sec.
Aperture: 7,1
ISO: 100
_______________________________________________
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Ta zelená je jedovatá. A asi bych ještě víc ořezal případně jinak komponoval.
barvy jsou až moc syté a taky je zde dost patrný blesk
dobra
krásne - čerstvé?
to Roman PODOLAN : cerstve ani nie uz su ususene a pripravene do omacky :)
bol som aj dnes ale nic moc :(
proč tolik saturace