•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 646 fotografií Černobílé foto
    • 101 474 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Sony Alpha A7 II tělo

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

.

85(5.3) 48 hodin: 35
melront melront (796 bodů)
V galerii: Ostatní žánry

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • eternity show must go on
    eternity show must go on
    celkem 6 bodů
    |
    02.06.2008 19:35

    +

  • jimmynosek
    jimmynosek
    celkem 7 454 bodů
    |
    02.06.2008 19:35

    aj to nejak nechapu...asi nelibi pokud za tim neni nic vic...

  • oma
    oma
    celkem 848 bodů
    |
    02.06.2008 19:37

    +

  • Jindra Kodýdek 1
    Jindra Kodýdek 1
    celkem 0 bodů
    |
    02.06.2008 19:37

    J ti nějak nevím. Líbí se mi to dost, stejně jako většina tvých fotografií. Jen mám tak nějak pocit (možná neoprávněný), že je zde z nepovedenosti dělána cnost... :-)
    Ale jak říkám - ta fotka mě baví.

  • melront
    melront
    celkem 796 bodů
    |
    02.06.2008 19:38

    jn. neni za tim skoro nic.
    jen cvak z portugalska na 20 let stary film, crossnuty v male spanelske laborce, pres monitor IBM r61i a bile pozadi GIMPu ofocene digi cvakatkem nasledny orez, prevod, zmenseni a uploadnuti desne pomalou linkou az do CR ;)

  • melront
    melront
    celkem 796 bodů
    |
    02.06.2008 19:39

    JK : tak pockat na oskenovanou verzi ;) tu je povoleno bodovani - cili je jasne, ze do dvou mesicu zmizi ;)

  • Jindra Kodýdek 1
    Jindra Kodýdek 1
    celkem 0 bodů
    |
    02.06.2008 19:45

    :-)

  • melront
    melront
    celkem 796 bodů
    |
    02.06.2008 19:46

    :D

  • Vašek 4
    Vašek 4
    celkem 1 304 bodů
    |
    02.06.2008 20:07
  • Alexander Jamernegg
    Alexander Jamernegg
    celkem 23 119 bodů
    |
    02.06.2008 20:07

    :-))

  • Fénix 1
    Fénix 1
    celkem 0 bodů
    |
    02.06.2008 20:19

    Trocha malé, ale jinak fajn.

  • pupkac1
    pupkac1
    celkem 2 204 bodů
    |
    02.06.2008 20:21

    zaujala

  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    02.06.2008 20:45

    http://www.imdb.com/media/rm4019361280/tt0758758

    ;)

  • hu
    hu
    celkem 9 580 bodů
    |
    02.06.2008 21:57

    *

  • melront
    melront
    celkem 796 bodů
    |
    02.06.2008 22:37

    iggy : ziskavas 10 bodu a postup do dalsiho kola ;)

    moje oblibena : http://www.youtube.com/watch?v=Cy6iwP9Ux3A

    jedna mala povidacka z nataceni :
    strejda mi jednou povida : "videl jsem Into the wild. mel by ses na to podivat. myslim, ze je to o tobe."
    nezavisle na tom, v malem zaprasenem autobuse kdesi v maroku jsem potkal francouze Patrice. rika mi "videl jsi Into the wild ? mel by ses na to podivat. myslim, ze je to o tobe."
    nezavisle na tom mi kamarad rika "videl jsem into the wild. me by ses na to podivat."

    a ja se na to podival a myslim, ze je to o Supertrampovi. ne o me ;)

  • Mardžána -
    Mardžána -
    celkem 0 bodů
    |
    02.06.2008 22:37

    :-)++

  • Michal Kubeček
    Michal Kubeček
    celkem 402 bodů
    |
    02.06.2008 22:53
  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    02.06.2008 22:56

    moja je táto:

    http://www.youtube.com/watch?v=UDorNilxPUY

    Apropo,kdes to videl trampe? ;)

  • melront
    melront
    celkem 796 bodů
    |
    02.06.2008 22:58

    mk: zapomnel jsi na minus, chlape. jak ja k tomu prijdu :)
    ig: kde jsem co videl ? ITW ? Na kompu :) Na tom, ktery poslouzil jako prosvetlovaci jednotka pro tento snimek ;)

  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    02.06.2008 22:59

    hovoris,ze to stoji za to? :)

  • melront
    melront
    celkem 796 bodů
    |
    02.06.2008 23:01

    tys to jeste nevidel ? :)
    tak jako asi zalezi na povaze :)
    ja to videl. libilo. tak jeste jednou. libilo. tak potreti a stale libi.

  • Michal Kubeček
    Michal Kubeček
    celkem 402 bodů
    |
    02.06.2008 23:09

    VE: nezapomněl, to si nechávám na horší časy, ani na toho Paroubka jsem ji nepoužil. Ale tenhle druh recese, kdy jeden vyvěsí něco naprosto úděsného a ostatní v extázi aplaudují, jde prostě mimo mne. Navíc je někdy těžké poznat, kdy je to recese a kdy je to míněno vážně. Takže sorry, že kazím zábavu, ale jedna vlaštovka snad jaro nepodělá... :-)

  • melront
    melront
    celkem 796 bodů
    |
    02.06.2008 23:31

    mk: v pohode, zabavu praveze nekazis :)
    btw. proc recese ? myslis, ze bych si dal takovou praci s prefocovanim ? :)
    a minus jedna, protoze bych si nekdy pral, abych mel u fotky celou skalu. a ty uz jsi byl blizko. minusky se tu moc nedavaji ;) cili prave ty jsi byl s nejvetsi pravdepodobnosti uspechu.
    a hlavne - za FA bodiky uz filmy u Skody nedavaji :(

  • Jindra Kodýdek
    Jindra Kodýdek
    celkem 11 326 bodů
    |
    03.06.2008 00:08

    ;)

  • Jindra Kodýdek 1
    Jindra Kodýdek 1
    celkem 0 bodů
    |
    03.06.2008 06:40

    Michale,
    přísahám na "kleknutí" celého FA serveru, že já jsem tu šestku vůbec nedal autorovi z recese...

  • Michal Kubeček
    Michal Kubeček
    celkem 402 bodů
    |
    03.06.2008 14:59

    JK: tak je to možná nějaká zvláštní zásada, ale musím se přiznat, že pořád nevím, co si o tom celém mám myslet. Připadá mi to, jako by malíř místo obrazu dal na výstavu první skicu, ne tu pořádnou, ale jen takový hrubý náčrtek kompozice. Protože tady vidím taky jen tu kompozici, která se mi sice líbí, ale už nemám tušení, jak to působí barevně (barvy při procesu zmizely v nenávratnu), jak je prokreslená ta postava, skála a moře, jestli to bílé vzadu jsou opravdu mraky. Takže si stejně snadno můžu domyslet dobrou fotku nebo nic moc záběr.

    Chápu, že se to i tak někomu může líbit, ale když vidím, jak taková fotka sbírá obdivné komentáře a číselně šestky, což by mělo znamenat "perfektní fotka, které není co vytknout, jen tam není ta jiskřička, aby mi spadla čelist a dal jsem sedm", tak si připadám trochu jako ve skryté kameře. Nebo spíš v závěrečné scéně filmu Bílá paní, kde hlavní hrdina (Brodský) nešťastně volá "Ale tady přece žádnej most není!" a manželka ho okřikuje "Nekecej a plav!" Tedy až na tu manželku, aspoň v tomto případě; jinde občas i s ní.

  • Olga Hlávková
    Olga Hlávková
    celkem 11 013 bodů
    |
    03.06.2008 18:14
  • Karel Svoboda
    Karel Svoboda
    celkem 16 086 bodů
    |
    03.06.2008 19:05

    hele taky me napadlo ittw:)

  • Karel Svoboda
    Karel Svoboda
    celkem 16 086 bodů
    |
    03.06.2008 19:07

    mk: jestli to mozna nebude tim, ze recese vypada uplne jinak. tydle lidi zeru fakt.

  • Karel Svoboda
    Karel Svoboda
    celkem 16 086 bodů
    |
    03.06.2008 19:07

    kdyby to kleklo:)

  • melront
    melront
    celkem 796 bodů
    |
    03.06.2008 21:44

    mk, mluvis mi z duse. posledni dobou mam opravdu zalibeni pro skicy (zvlastni po k mekke po c tvrde, ale mozna spatne napsane)
    jde o momentalni naladu, o zachyceni toho neskutecneho a dani neceho na vic nez jen barev, co nam priroda dala a film zaznamenal.
    mohl jsem si rict, barvy naprd, sum hruza, zahodit. je mozne, ze od nekoho jineho by mi delalo problemy prijmout, to same, co davam ja ;) ale asi jen mozna.
    je to skica, rychloprace, fotka z cesty, je tu, nebude. ale mozna ze oskenovana verze se mi libit nebude ;) tak tu bude tato ale bez bodu ;) at uz te to tak netrapi ...

    KS : ja zase posledni dobou zeru hambace :)

  • Michal Čábela
    Michal Čábela
    celkem 30 396 bodů
    |
    04.06.2008 23:19

    nectu komentare co jiz byly vlozeny. Fotka zvlastni,takova Tvoje...kdybych videl 200 fotek vedle sebe a mel vybrat Tvoji,vzdy se trefim,mas zvlastni rukopis. Asi to mohlo byt krapet vetsi,precijen nejsi Uko Jesita(nebo jak se jmenoval)...:-)
    Bez tech cmouh by se mi to libilo jeste vice. Ma to ale atmosferu.

  • tt 3
    tt 3
    celkem 21 176 bodů
    |
    05.06.2008 19:00

    Haluz. :-))

  • i r c a
    i r c a
    celkem 1 110 bodů
    |
    06.06.2008 19:41

    prima poštovní známka, chtěla bych jich 10 do zásoby, až budu rozesílat dopisy :-) akorát prostor na razítko tam je, mistrovské dílo .. z mého pohledu to je bez ironie

  • renegade
    renegade
    celkem 493 bodů
    |
    07.06.2008 12:14

    hej, prima provakacia
    *

  • melront
    melront
    celkem 796 bodů
    |
    07.06.2008 16:40

    Odpadliku, jaka provokacia ? :)
    I* : objedname, udelame, jen co dorazim ze Spanu :)

  • melront
    melront
    celkem 796 bodů
    |
    07.06.2008 16:41

    MC : cmouhy...bohuzel..s tim ja nic nenadelam :) Retusovat by to byla prasarna, ne ?

  • Petra Hanová
    Petra Hanová
    celkem 1 276 bodů
    |
    07.06.2008 20:59

    já bych si aršík také vzala:)))

  • Roman Romančák
    Roman Romančák
    celkem 23 439 bodů
    |
    07.06.2008 22:35
  • a 9
    a 9
    celkem 0 bodů
    |
    08.06.2008 11:16
  • martas 3
    martas 3
    celkem 3 962 bodů
    |
    08.06.2008 17:16

    jojo

  • ASKJA
    ASKJA
    celkem 733 bodů
    |
    09.06.2008 15:06

    mne sa to pozdava

  • Pepe 4
    Pepe 4
    celkem 13 873 bodů
    |
    16.06.2008 13:56
  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    01.08.2008 16:19

    CvakWorlde - ty jo,to je fotka,ze to skoro na mem monitoru v rozliseni 1600 nic nevidim :D

    zdarvi te www.macroword.cz

    :))))

  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    01.08.2008 16:19

    *zdravi

  • melront
    melront
    celkem 796 bodů
    |
    01.08.2008 23:36

    macroworlde, za rozliseni monitoru ostatnich uzivatelu bohuzel neprebiram zodpovednost ;)

  • Petr Dočkal www.dphoto.cz
    Petr Dočkal www.dphoto.cz
    celkem 29 337 bodů
    |
    02.08.2008 09:39

    svata pravda,ale pidi to je :D

  • Martin Čulík _ ČuLo
    Martin Čulík _ ČuLo
    celkem 687 bodů
    |
    18.08.2008 13:44

    Pekná, skoro ako fotka z bejvoču. :)

  • gedo
    gedo
    celkem 118 436 bodů
    |
    21.08.2008 14:11
  • Michael Michael 1
    Michael Michael 1
    celkem 0 bodů
    |
    21.08.2008 14:57

    hezká

  • rulisa
    rulisa
    celkem 16 436 bodů
    |
    13.02.2010 18:53

Další informace

Vloženo: 2. 6. 2008
Album: Portréty, neportréty
Zobrazeno: 295 x

Další fotky autora

  • Louvre
  • Amstel
  • Noční
  • Automechanici
  • Thera
  • Rybáři
  • .
  • Od nikud nikam
  • ..
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Roztančený vodní svět
  • Sám
  • Terezín 2026
  • pudl
  • Symfonie léta
  • Svědek dávných časů
  • Lesní stráž
  • V objetí jetele
  • Hrad Švihov
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.