Jedna výprava do Zoo Ústí nad Labem...
prosím o komentáře, z bodů se nenaučím fotit;)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
:)...sekle nohy tam nejsou jen tak:)...rekl bych lepsi sekle nohy nez jinaci skodlive veci co tam byly
no chameleon to asi nebude
seklý nohy mi nevadí ale to světlo na té jedné noze strhává pozornost..mi příjde, jinak moc zdařilé ;-)
JJ...chtelo to jeste par minut ve Photoshopu;)
Chameleon to skutečně nebude, toto bude Agama Kočičínská (Physignathus cocincinus), chameleona se snažim doma fotit už delší dobu při krmení, ale ta rychlost jakou vystřelí jazyk za potravou je tak velká, že se mně to stále nedaří nafotit tak jak bych chtěl.
ani jedno .... navic to orezy a tak ...
hezký ale je to agama chameleon to není :) ted nevim jestli Agama vodní ale proste Agama ;)
me se libi...ale chameleon to vazne nebude,ze?sis mel vyfotit i jak se jemnuje...ale asik jsi mu udelal krtiny takze, pro nas to bude rposte chameleon...=)
Povedená. Velmi přijemné barvy.