Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
takové malilinkaté
Zvětšit. Sluníčko dát mimo střed. Tu lodičku bych dal mimo odraz. Dal bych tři body.
naozaj malinkate. nechcel som, aby sa to dlho zobrazovalo.
Tohle snese vysokou kompresi a cca 640x480 je v pohodě kolem 150kB.
hezké, jen to slunce někam posunout :o)
Paradni svetlo, opravdu !!! Tahle kompozice tomu ale hodne moc ubrala. Skoda !!!
Jako MM
na C-740 UZ -naozaj pozoruhodné .
malééé
cely ve stredovy kompozici...to je v tomhle pripade nejvetsi kompozicni chybka jakou si mohl udelat
zase trošku půjdu jinak než ostatní....tohle mě totiž bere!! :)
Nemuselo to být na středu, ale kašlu na to...škoda, že to není větší