Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
klasicka inverzna
3+
Zaujímavé
nuda, to "moře" zabírá až moc velkou jednolitou plochu
3/4
asi bych se zaměřil jen na spodní polovinu...slunce nízko, příjemný barvy...vršek je dost nezáživný
Rudi...a kde vidíš to moře?
4+
spodok je krajsi
+
krasne
5++ líbí
Kua, pěkné světlo, s tím by se dalo něco udělat (na těch loučkách dole). Podle mě ses asi zaměřil na špatnou část scény.
A kde je tak pekne ?