Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ubral bych sytosti
ok
renegade: ak by si mohol aj zopar slov k vyhradam, pomohlo by mi to. zacinam a tak kazda rada je dobra...
určitě to chtělo srovnat...
Petr.M.: noo, snazil som sa vyrovnat tak, aby zvisle steny boli zvisle...