tak tu je prva fotka zo staronoveho canonu 300D, ocakavam hlavne vase rady a navrhy...
nieco k mastali: este v lete sluzila ako plne funkcna mastal, ktoru maju zlikvidovat, postarsi z ludu za nou budu aj plakat, ako mi bolo povedane od nahodneho okoloiduceho...
obrazok je zlozeny zo 7 vertikalnych snimkov
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
no ked to kukam na CRTcku tak to vypada celkom dobre, skoda toho useknuteho stromu vpravo. tolko co ti vpravo chyba ti vlavo vystava :) celkom pekne to mas inac pospajane na to ze to je 7 fotiek.
a scul sa mi uz aj ramik pozdava :P
ale predsalen tomu chyba trochu naboj. odfot to na jesen a budes to mat za 6 ;)