Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hruza
zajimave,skoda ze ja fotky lidi asi nedokazu ocenit(no spis skoda pro me tobe toasi nic nedela:))
mozna to mohlo byt i dobry ... lec nestalo se tak ...
ostre svetlo jinac se mi libi, asi bych jinak otocil
nevim jak pořádně hodnotit, fajn pokus, ale nelíbí se mi světlo ve tváři z části moc osvětlená a na levé straně kvůli stínu obličej zaniká a ruší mě ta noha v LDR.