Pokračování předešlé zdi (http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=487884&gal=photo).
Zas ten datový limit 200 kB :-(.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
moc se mi to líbí. je to takové hřejivé.
Jestli ty nejsi taky poněkud hřejivý.
já myslím že průměrná fotografie, ...také chodím kolem takové zdi v T.n.S., také se mi líbí, a už jsem kolikrát přemýšlel jak zajímavě ji vyfotit, ale zatím jsem na to sám nepřišel :-)