Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Kdyby to tak bylo foceno na ČB film a zhotoveno mokrým procesem, tak je to nedívatelné. Ale i CANON EOS 5D by měl dát lepší výsledek.
Pavel Švejda 4.1.2008 22:47
Víš, ono je to o tom, jak jseš schopen vůbec chápat co je fotografie. Ono nestačí se jen hned automaticky pomstít nízkou známkou, protože tomu nerozumíš. Chce to studovat knížky, prohlížet fotografické časopisy, a hlavněš vytvářet si svůj styl. Ale to je jen začátek. Pa.
aoft dobrý,ale pr. fotku nezachrání 3+
tech. zvládnutý....ale moc neuchvátilo...
líbí
Lehce působivé.
-.Na 1 to určitě není,ale to TK určitě vylepšit.Mě se to jinak ale líbí:)
ten formát je ani ryba ani rak, ale celkově fajn, hlavně stromy v pozadí