Zase se něco učím :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
PĚKNÉ
hele není to uplně vono ale pusobí to na mě moooc dobře!:)
Dobrá fotografie
Tak doufám, že budemem mít možnost tady na FA ještě párkrát Lenku vidět, protože má velmi příjemný výraz.
Jo jo, dobrá fotografie...
Me se moc libi, teda i ta fotka ;-)