dnes som sa bol prejst pri Zemplinskej sirave, bola hrozna kosa, ale niektore miesta sa nedali neodfotit... krajinu moc nefotim, tak kritizujte nech viem co a ako...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
To vypadá jak někde u Atlantiku ;-)
+
ten vrsek fotky se mi moc nelibi, ale popredi pekne.
Skoda, ze je to takove bez svetla.
4+
mozno by to v bw vyznelo lepsie, ale aj tak fajn
2 Radim Spitzer: dik za koment a body, pri foteni tejto foto ma mrzelo ze nieje trosku viac svetla, ale taketo pocasie bez svetla je u nas uz asi treti tyzden :-(
Zaujímavé až na to počasie. Za slnečného dňa to musí byť paráda.
škoda svetla...ahoj
slovenske more.. jsem tam uz nebyl snad 100let..
foto spis BW
presne takychto fotiek mam z tejto zimi asi 30 a veeeelmo som rozmyslal ci ich uverejnit .... :) prislo mi to 100x vydene .. sry, ale po technicej stranke dobre ako vsetko od teba :)
inak zatoka medvedia hora typujem , tamje problem sa dostat inak a po tom lade jak kukam GJ :D ;)