Dnes jsem poprvé letos fotil sýkorky u krmítka, světlo vůbec nepřálo... Každopádně jsem rád i za tuto fotečku.
p.s. už to chce zrcadlovku:D a slunečné dny
Díky moc za komentáře všem!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
jen kdyby se pootočila :)))
Já byl rád že se vůbec na chviličku zastavila :D
5+
B-)
pěkná...
Ja som sýkorky skúšal včera a dopadlo to tak, že som odfotil veľké prd a takisto dopadli aj kačky. Akonáhle si dá človek foťák na krk,tak ľudia okolo akokeby totálne osprosteli. Postavia sa vám 2m pred objektív a spýtajú sa čo robíte a podobné chuťovky.
me se libi
Hezká.!!!