Vecerni fotka z ruky
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
2-
Focení z ruky??? Tedy - první monment jsem myslel, že z mobilu... Nezlob se - k takovýmto snímkům nepotřebuješ Nikon D70. TK je totiž opravdu hodně špatná.
Rozhodně to chtělo stativ.
ale i se stativem by to bylo o ničem
To "z ruky" degradovalo fotku na úroveň cvaku z mobilu.
Taky jsem první myslel, že je to focený mobilem. kvalita je strašná.
Niekto predomnou mi vzal slova. TK pripomina fotku z mobilu. Na taketo zabery to chce urcite stativ;) Bolo by to hned o niecom inom...
o ostrej lokomotive?;-)))
cece, to vyzera ako zaber z TV alebo security camery...
Nutno si uvědomit, že objektiv 18-70 má na dolním konci f4,5 a s tou se při takovém světle moc fotit nedá, leda namastit ISO a pak odšumit v nějakém softu, jinak vychází časy, které v ruce neudržíš, jak už bylo zmíněno výše. Jako stativ může vypomoct cokoliv, co je po ruce (parapet, lavička, apod.) Nebo si kup takový ten malý stativek do kapsy za stovku. Sice s D70 není stopro stabilní, ale mám ho odzkoušený (nutno fotit se samospouští). :-)
Podobné foto viz. http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=400212&gal=photo
Diky vsem za reakce, budu se snazit z nich poucit. Je pravdou ze fotak jsem mel sebou nahodou a tak to bylo presne jak popisuje pan Kaspar.
Dobrá fotografie při takových podmínkách z ruky nebude.Navíc se mi zdá,že je to odšuměno v PC 3-
fakt tk bídná, takový rozpitý..
při vší úctě ke všem kritikům,fotka zas tak není špatná,jsou tady mnohem horší,jak námětem tak technickým zpracováním