route 66 arizona
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí,moc
Paráda, jako z amerického filmu.
hmm moc pěkné.... má to výbornou atmosféru!
supr, moc hezké!
tam vzádu na pravo...to je osel nebo kůň..
suprová
pekné
asi bys mě mohl vozit ssebou, pózoval bych ti v klobouku a fotky by získaly oživení
přes mulu, či co to je, dost mrtvé
Jiří Cvrk 9.12.2007 ...to jsem rad ze to tak pusobi...jeli jsme prez hodinu a potkali jedno auto, polorozpadle baraky,nikde nikdo,horko,vraky aut, proste konec sveta....to je r 66 v arizone...
jsem myslel, že je to nějaká aranžovaná turistická atrakce, to tam fakt tak leží?
Pak se nemůžou divit, že nemaj co dát do muzea ;o)
Jiří Cvrk...cela Rt. 66 (teda jeji zbytky) je turisticka atrakce....o weekendech tam poradaji srazy veteranu, motorkaru atd....
Velmi vydarené. p.s.: a cikáni nemaj kde bydlet..(???)
Hned bych tam jel. Máš víc fotek?
taky líbí, cítím to dusno :)
super- líbí
dost libi, super