Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4/5 pěkný portrét, vadí mi trochu šedivka a odlesky na očích...
kontrast,orez hlavne to ucho v lhr...
Tohle je momentka a ne žádná studiová, složitě nasvěcovaná a kompozičně stavěná fotografie...
4+ šedé...
Svetlo je fajn ani kontrast mi neva ale orez ee.