Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
no to urcite, ale nesmi bejt sadrovej...:o))
škoda že to cigáro nemá strčený vprdeli :-)
škoda že to cigáro nemá strčený v pitchi .)
Nemam chrup, tak můžu ? (doktore)
prostě, dobrej nápad :)
i nám nekuřákům, díky jejich lhostejnosti
Což o to, myšlnka tam je, ale zpracování to nezvládlo
:-))
důležitý je, že je to máčko!!! :))