Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
omfg
nemůžu se zbavit dojmu, že někde pod tím matláním, je přinejmenším ne úplně marný obrázek s jistou atmosférou ..
tedy ..za předpokladu že se ti podaří nějak zkrotit tu docela agresivní žlutou ...)
todle se moc nepovedlo covece ..
nic moc...