Do kina, nebo do Turecka??
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Kompozice, ostrost, Horni orez mi nesedi, kerik vlevo taky ne, 3+1 na zacatek. Vitej
To maj ty kameny polepený DéKáPkama?:))Kdo dělá inventuru?
jako Ji Ja
do kina, pak znovu do Turecka a lépe!:-)
4+1, vítej
Vítej,moc mi vadí to křoví,asi ideálnější kameny do popředí s lepším světlem
presne jak Ji Ja ; snad bych se pokusil o vetsi detail
3+
tie haluze vpredu dost vadia aj orezane to mohlo byt inak, Vitaj!