Já ho vážně nekrmil!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5--, ;))
loli :-) 5-- kdyz bys to dal do muhehe tak to mas za 5 :-)
co je muhehe????
fajn snimek.Libil by se mi jeste vic v cernobilem provedeni.
Dobrý moment! Co je MUHEHE?
pěkný
pod muhehe asi myslel "HUMOR". HO mohla byt mensia, ze? ;-) 5-
dobrá fotka