ve Stein am Rhein (CH), připomínající jedno známé jihočeské město
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hezké - zajímavá je ta skoro kolmá střecha domu úplně vlevo. Hezky malovaný a hezky barevný
hezke
snad Budějovice?
-> Hana: zas až tak jižně ne ;-)
pak J.Hradec a vzdávám se :))
taky Tábor se nabízí, matou mě fresky
nemáš nějaký detailnější záběr? ty fresky vypadají zajímavě.:-)
Velmi pekne ...
-> Hana: měl jsem na mysli Prachatice, časem odtamtud možná též něco zveřejním i když jsem tam neměl moc stěstí na světlo
-> Jana: z Prachatic ano, ze Stein am Rhein bohužel ne, ale příště určitě nějaké udělám, až se tam zase jednou dostanu
nádherná architektúra a dobrý záber
Moc pěkné, na takové snímky by mně užilo, ale s mojí technikou (HP850)? Tak říkáte do Prachatic? Zkusím to . . .
-> Jana Kopecká: zkusit rozhodně doporučuji, HP 850 je technicky zhruba odpovídající mému přístroji
Hezké omalovánky...super..
Tu bys mohl prodavat turistum jako pohlednici. Mooc hezke a barevne a ostre. 6+1/2
6+