Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
to je výtečná momentka - jak pak se to poštěstí? Už se vidím, jak v jedné ruce držím svého Canona nebo Praktku :-) Technicky to mám "vážky :-)", ale odpouštím...
doufam, ze se za hranou prstu neskryva nejaky spendlik! :))
ted vazne: 6 + 1 za vyjimecnost a pohotovost
hmmmm..
nene, mužu ujistit, že je opravdu bez špendlíku
zo spendlikom by to bol celkom pekny piercing:)))
to se ti povedlo, a to se 7 dost šetřím
Bezva, na jakou "dobrotku" jsi ji přilákal?
Ach jo, další kdo ji dostal. Asi jsem hodně ošklivej, protože kolem mého foťáku jen lítali jak blázni.
asi ji ten hostitelsky prst chutnal, co? :-)))))
Naprosto perfektní..
jak jen se tohle foti...? :-)
-> Libor Votoček: naprostá náhoda, nevěřil jsem, že z těch sníkmů něco bude, vyšly kupodivu všechny 3, dva z nich tu prezentuju
cims ji opil ??? 8-)))
to nevím, ale chvilku předtím jsem se dloubal v nose :-D
dodrýýýýýýýýýýýý
Nemohu jinak!:-)
Dovedu si ji představit v ideálnější pozici, ale jinak to nemá chybu. Chválím pohotovost!
Pohotovost a opatrnost...
Dobrýýý, teda jo.