Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Líbí, fotka i modelka...
Tezko rict, jestli je zasnena... s tema brylema :-)
-> Martin Jambor: proto jsem to také nazval zahleděná ;-)
Ořezal bych vršek i pravou stranu.
-> Pavel Sedlák: zkoušel jsem to ale zdálo se mi to divné, takhle jde její pohled do pravého horniho rohu, kde prosvítá obloha která se odráží i v brýlých, po ořezu by koukala ze snímku a směr pohledu byl jakoby bez cíle
chich, Vlasta Burian v jednom filmu rikal cos o ZACUMENEM STRAZCI MAJAKU .....:-)))))
Ako I.A. :-)
sorry, ešte body :-)
měla si nechat ty dlouhé vlasy....milé...
Ta druhá je lepší
;-)