tento snímek není "naaranžovaný" portrét, vznikl víceméně náhodně v hotelovém pokoji v okamžiku kdy jsem se ohlédl od počítače a zjistil, že jsem jediný kdo nespí
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ackoliv by se dalo rici, "fotka pri spani..." vidim toho vic jemne sladene barvy i kompozice a jako "bombu" vidim i pefektni hloubku ostarosti moc pekne!
:o))
Souhlasím s KK
hezky
pekne az na ten tmavy flek nahore, tam bych to oriznul
pekné
neco mi tam nesedi, prijde mi to nejak umele...
krásne snivé
AKý filter bol na to použitý že je to také akoby zahmlené?
Zeiss Softar alebo je to nejaká digitálna technika?
-> Stefan Kordos: digitálně ve PhotoShopu, filtry aplikované přes semitransparentní masky vrstev
To by zaujímalo, veľmi sa mi to páči!
Nemohol by si mi prosím ťa poslať presnejší návod ako to urobiť? (kordos@drsr.sk)
Je to tvoja vlastná technika alebo si to našiel niekde na nete?
ako to, že v prítomnosti tak sympatickej dámy tráviš čas za počítačom??? :-)
kompozične by to chcelo zmenu, ale asi už v čase fotenia - tu by orez ako vlasov tak ruky nepôsobil dobre. tá hlávka (presnejšie noštek) v strede mi dosť vadí...
pěkně ladí lesk saténu a rozmlžení na ruce a polštáři. Moc pěkné
Opravdu jako ve snu....souhlsím s Marcelem...ten člověk je mi dost sympatický...
moc pekne