foceno ze střešní terasy Main Tower
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Krásně zachycená atmosféra atmosféra města. Kompzice s dělící silnicí a dominantou - to všechno hraje dohromady jako dobře sladěný orchestr. Nejdřív se mi zdálo, že to kazí ten jeřáb, ale viděli jste někdy nějakou čtvrť velkoměsta, kde by nějaký nebyl ? I ten tam tedy patří.
pěkný moc, ( jo abych nezapoměl díky za ty specifikace k unsharp moc mi to pomohlo)
-> Ludva: to mě těší, rádo se stalo :-)
Podobné hotelu Horizont v Peci p. Sn
-> Václav Berák: myslíš "Boží prst"? To ale jen opravdu vzdáleně, ten není tak prosklený, pasuje do prostředí jak pěst na oko, nehledě na to, že je minimálně 4x nižší
Vybral jsi dobre misto z ktereho jsi fotil, vynikne vyska budovy. Je to pekne ostre, jak se na mesto patri.
Líbí moc :)