Můj synovec...
ocením jakékoli komentáře...díky
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
je super, jen ten rámeček se mi nelíbí
5+
zlate deti, ty se foti suprove, jeste z toho nemaji rozum a tvari se prirozene :)
mas to pekne ;)
milé dítko
Dotek brady a rámečku mi nesedí ani za mák :(
ta bradička, jinak moc pěkný klučina :)
paráda
tak ten je dobry :))
uzasny klucina...
Frajerisko. A kloľko má už zubov! Pekná fotka.
fesak:)