kyjovské udolí
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
škoda těch přepalů v dolní části
líbí
to chtělo polarizák,ale jinak líbí
TK je slabší,ale objekt krásný
šumné
5++
-
Č švyc. jj tam je prý hezky taky se tam jednou vypravím!!
hezké
fajn
podarená
líbí
pekna
bordza. super skoda ze jsem tam nebyl
Ahoj to môžem