•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 652 fotografií Černobílé foto
    • 101 494 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Josef Holota
      Josef Holota | Diskuse ke galeriím | dnes 14:25
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Invaders

256(5.2) 48 hodin: 205 (5.1)
Ondřej Moravanský Ondřej Moravanský (7 892 bodů)
V galerii: Zvířata

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • František Uhrovič
    František Uhrovič
    celkem 50 782 bodů
    |
    18.08.2007 16:42
  • avanka
    avanka
    celkem 20 888 bodů
    |
    18.08.2007 16:43

    4+
    :-)

  • Jana 9
    Jana 9
    celkem 0 bodů
    |
    18.08.2007 16:44

    to světlo moc nepřálo, škoda
    a co ten rámeček pohřební? :)

  • Honza Karlík
    Honza Karlík
    celkem 4 200 bodů
    |
    18.08.2007 16:45

    :D

  • Ondřej Moravanský
    Ondřej Moravanský
    celkem 7 892 bodů
    |
    18.08.2007 16:52

    .. .. : pohřební? nevim, mě pohřební nepříde, a navíc jinej neumím, resp. nechce se mi s tím trávit tolik času abych vymejšlel jinej než takovejhle :)

  • avanka
    avanka
    celkem 20 888 bodů
    |
    18.08.2007 16:57

    a co bez rámečku?

  • TomášN
    TomášN
    celkem 8 469 bodů
    |
    18.08.2007 16:59

    tiez sa priklanam k variante bez ramceku

  • Adam Priščák
    Adam Priščák
    celkem 5 378 bodů
    |
    18.08.2007 17:03

    podla mna je ten ramcek celkom dobry

  • radoslav sladek
    radoslav sladek
    celkem 5 052 bodů
    |
    18.08.2007 17:03
  • Monika Vágnerová
    Monika Vágnerová
    celkem 5 961 bodů
    |
    18.08.2007 17:07

    +hezké

  • Ondřej Moravanský
    Ondřej Moravanský
    celkem 7 892 bodů
    |
    18.08.2007 17:08

    vyhlašuju Soutěž o nejlepší rámeček :)

    dovoluje se fotku si stáhnout, stávající rámeček ořezat, vyrobit nový a takto vzniklý orámovaný obrázek mi poslat na mejl (viz můj profil zde).

    Soutěž vyhodnotím a vítěze zde zveřejním, kromě nebetyčného věhlasu a nehynoucí slávy nezíská vítěz jinak vůbec nic :)

    jako já to myslím vážně, posílejte! :)

  • milan dzunda
    milan dzunda
    celkem 9 754 bodů
    |
    18.08.2007 17:18
  • Dominik Čížek
    Dominik Čížek
    celkem 3 693 bodů
    |
    18.08.2007 17:20

    trochu bych to vyvážil ořezem..

  • Milan Mašša
    Milan Mašša
    celkem 0 bodů
    |
    18.08.2007 17:20

    mne sa to pači...

  • Iva  Zajícová
    Iva Zajícová
    celkem 829 bodů
    |
    18.08.2007 17:24
  • Libor Vojtěch
    Libor Vojtěch
    celkem 22 685 bodů
    |
    18.08.2007 17:26
  • Ondřej Moravanský
    Ondřej Moravanský
    celkem 7 892 bodů
    |
    18.08.2007 17:41

    D. Čížek: a jak bys to ořezal?

  • Ladislav Prokop 1
    Ladislav Prokop 1
    celkem 5 099 bodů
    |
    18.08.2007 17:45
  • Fotograf 256
    Fotograf 256
    celkem 1 441 bodů
    |
    18.08.2007 17:45
  • Martin Kozák
    Martin Kozák
    celkem 0 bodů
    |
    18.08.2007 17:57

    a já vyhlašuju soutěž o dvoutisící fotku kachny na FA

  • Lýdia Gažovičová
    Lýdia Gažovičová
    celkem 3 403 bodů
    |
    18.08.2007 18:03
  • Rudi Klier
    Rudi Klier
    celkem 12 988 bodů
    |
    18.08.2007 18:12

    ta treti v dali je az moc daleko

  • Eva Sitášová
    Eva Sitášová
    celkem 100 255 bodů
    |
    18.08.2007 18:17
  • Jiří Míchal www.jmichal.cz
    Jiří Míchal www.jmichal.cz
    celkem 96 027 bodů
    |
    18.08.2007 18:25
  • pasis
    pasis
    celkem 23 761 bodů
    |
    18.08.2007 18:27
  • Jan Vejmola
    Jan Vejmola
    celkem 29 865 bodů
    |
    18.08.2007 18:27
  • Ondřej Moravanský
    Ondřej Moravanský
    celkem 7 892 bodů
    |
    18.08.2007 18:36

    M.Kozák: moja je to teprv první, sorry :)

  • MV 2
    MV 2
    celkem 461 bodů
    |
    18.08.2007 18:44

    Rámeček nerámeček, výraz kachen je úžasnej :-D. Název fakt perfektně sedí...

  • Ondřej Moravanský
    Ondřej Moravanský
    celkem 7 892 bodů
    |
    18.08.2007 18:48

    Marek: dík :)

  • Karel  Svoboda
    Karel Svoboda
    celkem 6 321 bodů
    |
    18.08.2007 18:50
  • JirkaA
    JirkaA
    celkem 4 172 bodů
    |
    18.08.2007 18:51

    škoda TK, rámeček taky nic moc..
    nicméně nesdílím názor Martina Kozáka, který v každém druhém komentáři prská, že to už někdy na FA bylo. Stejně jako tisíce kachen jsou tady tisíce ksichtů, tisíce nahých bab, tisíce motorek, tisíce kytek.. Je snad zakázáno fotit něco, co už někdo někdy vyfotil? To by jaksi nebylo co fotit...

  • Ondřej Moravanský
    Ondřej Moravanský
    celkem 7 892 bodů
    |
    18.08.2007 18:53

    JirkaA: co se ti nezdá na TK? není špičková ale až tak slabá myslim taky ne..

  • Zdeněk Hanč
    Zdeněk Hanč
    celkem 16 480 bodů
    |
    18.08.2007 19:02

    4+

  • JirkaA
    JirkaA
    celkem 4 172 bodů
    |
    18.08.2007 19:04

    možná je to úpravou, ale i ta první káča je dost neostrá. asi to chtělo trochu přiclonit, co je to za sklo?

  • Jiří Vetešník Satori
    Jiří Vetešník Satori
    celkem 17 397 bodů
    |
    18.08.2007 19:10
  • Ondřej Moravanský
    Ondřej Moravanský
    celkem 7 892 bodů
    |
    18.08.2007 19:14

    Sigma 50-500, clona 5.6, čas 1/800, ISO 200, ohnisko 500m. Nevim teda, ale já si "dost neostrý" představuju jinak..

  • back
    back
    celkem 0 bodů
    |
    18.08.2007 19:27
  • tatá milan
    tatá milan
    celkem 30 720 bodů
    |
    18.08.2007 20:27
  • Philippe Lachenal
    Philippe Lachenal
    celkem 3 130 bodů
    |
    18.08.2007 20:35

    skoda ze kompozicne kachna - kachna - kachna.. ale jinak se mi to moc libi!! hlavne ty barvy, a hloubka ostrosti.. a i ten ramecek poho.

  • petr pospíšil 1
    petr pospíšil 1
    celkem 1 256 bodů
    |
    18.08.2007 20:53
  • Jaromír Ptáček 1
    Jaromír Ptáček 1
    celkem 8 966 bodů
    |
    18.08.2007 21:07
  • MISCHA
    MISCHA
    celkem 10 102 bodů
    |
    18.08.2007 22:50

    líbí moc, akorát ta zadní kachna je až moc rozmazaná

  • Tomasp 1
    Tomasp 1
    celkem 142 369 bodů
    |
    19.08.2007 00:17

    Jednoznacne bez ramceku... ramcek je na rit. Chyba ostrost. Svetlo nie je idealne, prilis vyrazne tiene mas tam. A sigmovsky bookeh sa mne velmi nepaci... ale to je vec vkusu.

  • Marvin 2
    Marvin 2
    celkem 8 655 bodů
    |
    19.08.2007 01:15
  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    celkem 106 716 bodů
    |
    19.08.2007 01:29

    +

  • Martin Kutáček
    Martin Kutáček
    celkem 18 472 bodů
    |
    19.08.2007 07:32
  • Renata Novotná
    Renata Novotná
    celkem 8 538 bodů
    |
    19.08.2007 09:54

    myslím, že by to šlo vyfotit lépe :-), rámeček tomu také nepomohl, hezký den R.

  • Ondřej Moravanský
    Ondřej Moravanský
    celkem 7 892 bodů
    |
    19.08.2007 11:04

    lidé, neberete tu technickou kvalitu až moc vážně..? :)

    todle je momentka z dovolené, nic víc..

  • Vlado Hurajt - tjaruh
    Vlado Hurajt - tjaruh
    celkem 118 616 bodů
    |
    19.08.2007 11:32
  • LuMaX
    LuMaX
    celkem 11 469 bodů
    |
    19.08.2007 12:39
  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    celkem 0 bodů
    |
    19.08.2007 13:22
  • Hana Pokrupová
    Hana Pokrupová
    celkem 36 537 bodů
    |
    19.08.2007 13:50
  • Aleš  Bican
    Aleš Bican
    celkem 49 190 bodů
    |
    19.08.2007 18:26
  • Ondřej Šrámek
    Ondřej Šrámek
    celkem 2 649 bodů
    |
    19.08.2007 22:20
  • Vít Pavlík
    Vít Pavlík
    celkem 15 748 bodů
    |
    20.08.2007 13:38

    Tk sice nic moc ale vypadá to fakt hustě.

  • Renata Kosnarová
    Renata Kosnarová
    celkem 52 932 bodů
    |
    20.08.2007 22:49
  • Martin Machala
    Martin Machala
    celkem 16 009 bodů
    |
    22.08.2007 11:32

    pěkné norské kachny:)
    ...ale ta hlavní by mohla být o fous ostřejší;-)

  • Ganymade - Lenka Tomanová
    Ganymade - Lenka Tomanová
    celkem 19 981 bodů
    |
    14.09.2007 22:18
  • Ladislav Kubačka
    Ladislav Kubačka
    celkem 23 437 bodů
    |
    16.09.2007 10:38
  • zdeno-zdinnoh
    zdeno-zdinnoh
    celkem 30 031 bodů
    |
    17.09.2007 12:13
  • A l e k s
    A l e k s
    celkem 20 650 bodů
    |
    08.10.2007 21:27
  • Igor Stacho
    Igor Stacho
    celkem 4 769 bodů
    |
    12.11.2007 21:29

    tak toto je teda lietadlo jak ma byt ;) supa invadas ;))))

  • Holla
    Holla
    celkem 2 802 bodů
    |
    30.12.2007 11:02
  • roobeed
    roobeed
    celkem 27 900 bodů
    |
    30.12.2007 23:02

Další informace

Vloženo: 18. 8. 2007
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 143 x

Štítky fotografie

  • příroda 107574x
  • zvířata 55225x

Další fotky autora

  • FF
  • Rytíř nebes
  • zametač
  • CIAF 2008
  • CIAF trochu jinak..
  • - - -
  • --
  • já chci taky lítat!
  • Hind
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Cirkus Humberto 2014
  • Bažant
  • Volavka a čáp
  • Vlha pestrá
  • Babočka bodláková .
  • Chvilka na přemýšlení...
  • vlha pestrá
  • Moja  moja
  • Krmení nové generace
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.