Tak vkládám další pokus se slečnou Lucii..doufám že se bude líbit je tentokrát bez brejlí:-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tahle je lepší:-)
póza, prepaly
jo pekne, akorat zkusenejsim asi budouva vadit prepalene mista...prave rameno, prave stehno a trochu vlasy... asi
ale jo, celkem OK... ja tohle nefotim, tak jsem asi míň náročnej... jen ten název mi nějak nekoresponduje... a pokusil bych se krapet jinak komponovat vztah nos a pravé oko... a řízl trochu odspod, tam vravo, kde se stýkají linie nohou je to nějaký difný...
pěkný děvče šikovný, asi moc stříbra a prádlo neladí
tk + pruh ve vlasech .. 3++
jako laco K
Škoda, že ta ostrost není na obličeji. A jinak asi trochu víc žehlení, ale zajímavý a hezký.
slečna Lucie H. je trochu přežehlená, osobně nejsem zastáncem žehlení, ale proti gustu žádný dyšputát. Dále: póza je zajímavá, ale nesedí mi... ještě já bych ji sundala ten řetízek, naušnice a místo prádla bych vymyslela něco lepšího!!
FOR Eliška Klomínská:Zda se že slečnu znáte...bohužel ani ja ani ona nepočitala s tim ze budem fotit..Tudiš to ne moc dobre pradlo:)Takze vse byla jen improvizace proste zatim jen zkoušim..snad to bude časem lepší:)