•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 651 fotografií Černobílé foto
    • 101 491 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

8

394(5.2) 48 hodin: 362 (5.2)
Anna Panelak Anna Panelak (1 657 bodů)
V galerii: Ostatní žánry

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Jakub Hájíček 1
    Jakub Hájíček 1
    celkem 3 836 bodů
    |
    03.06.2004 15:15

    zdá se mi to neostré

  • Palo Jančo
    Palo Jančo
    celkem 1 893 bodů
    |
    03.06.2004 15:15

    Neostre.

  • Dana Hatalová
    Dana Hatalová
    celkem 29 332 bodů
    |
    03.06.2004 15:16

    nadherne,len tiez myslim ze trosinka neostre a biely ramik nie je vycentrovany

  • Dan Černohorský
    Dan Černohorský
    celkem 1 892 bodů
    |
    03.06.2004 15:16

    vypadá to neostře, ale když si vzpomenu na podzimní mlhu v lese... :o)

  • rudo hvizdos
    rudo hvizdos
    celkem 65 298 bodů
    |
    03.06.2004 15:17

    celkom prijemne foto s takym melancholickym odkazom.. :)

  • HKou
    HKou
    celkem 7 742 bodů
    |
    03.06.2004 15:17

    Ostrost, zrusil bych bily ramecek.

  • Ola
    Ola
    celkem 72 452 bodů
    |
    03.06.2004 15:18

    Trochu neostrosti k takové zamlžené fotce asi patří, ale ten bílý rámeček je jedna hrůza. Podle mého názoru fotku strašně kazí.

  • geronimo 72
    geronimo 72
    celkem 9 687 bodů
    |
    03.06.2004 15:18

    ten ramik sa mi ale ani trosku nepaci, ale inak je to celkom fajn, stalo by za pokus to orezat z oboch stran

  • Petr Rada
    Petr Rada
    celkem 1 696 bodů
    |
    03.06.2004 15:19
  • Jaroslav Podhora
    Jaroslav Podhora
    celkem 23 111 bodů
    |
    03.06.2004 15:21

    Atmosféra fajn, ale doostřil bych. Rámeček se mi nelíbí.

  • Sue Nagyová
    Sue Nagyová
    celkem 31 316 bodů
    |
    03.06.2004 15:26

    Pripomenulo mi to jednu foto Marcela Suchého. Ostrost a ten biely rámik je tam tiez podla mna nevhodný. Inak velmi pôsobivé. Zisli by sa doplnit aj nejaké tie kategórie, hm? Nech sa darí!
    PS: A preco 8???

  • Rudolf Macejka
    Rudolf Macejka
    celkem 982 bodů
    |
    03.06.2004 15:26
  • Liliana Pavouková
    Liliana Pavouková
    celkem 2 553 bodů
    |
    03.06.2004 15:29

    Jako Dan, ale líbí

  • Jan Hruša
    Jan Hruša
    celkem 36 554 bodů
    |
    03.06.2004 15:29

    ponuré...trošku neostrost, ale jinak pěkné...ale neco mi tam chybí. Jednotvárné bez něčeho co zaujme...

  • Thomas 1
    Thomas 1
    celkem 0 bodů
    |
    03.06.2004 15:30
  • Monika Opočenská
    Monika Opočenská
    celkem 7 368 bodů
    |
    03.06.2004 15:34

    Působivá nálada. Vadí ten strom úplně vepředu. Také ten rámeček, tolikrát zmiňovaný, tomu hodně škodí.
    Dobré jsou ty překřížené stromy, asi bych umístila raději do popředí právě je.

  • Jaroslav Podhora
    Jaroslav Podhora
    celkem 23 111 bodů
    |
    03.06.2004 15:35

    Sue: Mrkni na ty dva propletený stromy uprostřed :)

  • BuBla Martin Novotný
    BuBla Martin Novotný
    celkem 7 582 bodů
    |
    03.06.2004 15:37
  • Ondrej Sanda
    Ondrej Sanda
    celkem 15 144 bodů
    |
    03.06.2004 15:38
  • Hanka Kalous
    Hanka Kalous
    celkem 0 bodů
    |
    03.06.2004 15:39

    fotka je příjemně tajemná, ten bílý rámeček je tam navíc

  • Anna Panelak
    Anna Panelak
    celkem 1 657 bodů
    |
    03.06.2004 15:43

    2 Sue Nagyová, Jan Hruša fotila jsem vlastne tu osmicku. Zvlastni bylo ze ... jeden krok dopredu a jeden dozadu - a uz "8" mizi

  • Martin Pospíšil MPosp
    Martin Pospíšil MPosp
    celkem 54 781 bodů
    |
    03.06.2004 15:46

    fotka je fajn, to soft podání mi k té mlze pěkně pasuje, ale ten rámeček ... normálně je přehlížím a soustředím se na vlastní fotku, ale tady do ní tolik zasahuje, že to prostě zohlednit musím ... :o(

  • Martin KOVALIK
    Martin KOVALIK
    celkem 406 583 bodů
    |
    03.06.2004 15:52
  • Sue Nagyová
    Sue Nagyová
    celkem 31 316 bodů
    |
    03.06.2004 16:07

    ahaaa... nuz, ak islo o nu, tak by ju to chcelo naozaj zvýraznit...

  • Pavel Sehnal 1
    Pavel Sehnal 1
    celkem 18 560 bodů
    |
    03.06.2004 16:09
  • Eve 1
    Eve 1
    celkem 16 083 bodů
    |
    03.06.2004 16:12
  • David Konarik
    David Konarik
    celkem 1 574 bodů
    |
    03.06.2004 16:14
  • Misko Eman
    Misko Eman
    celkem 710 bodů
    |
    03.06.2004 16:18

    Romantické, ten bílý rámeček působí rušivě

  • Karel Omes
    Karel Omes
    celkem 70 604 bodů
    |
    03.06.2004 16:19
  • Tomáš Vlk I-I
    Tomáš Vlk I-I
    celkem 4 725 bodů
    |
    03.06.2004 16:26

    Moc pekne. Ta atmosfera je podivne pritazliva

  • Fotograf 45
    Fotograf 45
    celkem 0 bodů
    |
    03.06.2004 16:27

    dobré

  • Rudolf Tomeš
    Rudolf Tomeš
    celkem 64 bodů
    |
    03.06.2004 16:32
  • Pavel Sehnal ml.
    Pavel Sehnal ml.
    celkem 0 bodů
    |
    03.06.2004 16:51
  • Petr Michálek
    Petr Michálek
    celkem 0 bodů
    |
    03.06.2004 17:06

    až moc neostré, na můj vkus, i když mírná neostrost tam patří. A rámeček.

  • Stanislav Tošner
    Stanislav Tošner
    celkem 60 774 bodů
    |
    03.06.2004 17:26
  • haef
    haef
    celkem 0 bodů
    |
    03.06.2004 17:39
  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    03.06.2004 17:46

    líbí,krásně tajemné

  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    03.06.2004 17:56

    pro me super. Neostrost jaksi nevnimam, je tam mlha a ta dela dostatecnou atmosferu.

  • Michal Medvecky
    Michal Medvecky
    celkem 1 775 bodů
    |
    03.06.2004 18:12
  • Karolina Sobotková
    Karolina Sobotková
    celkem 6 918 bodů
    |
    03.06.2004 18:14
  • Eva Švarcová
    Eva Švarcová
    celkem 56 576 bodů
    |
    03.06.2004 18:17
  • Lukáš Budínský
    Lukáš Budínský
    celkem 10 353 bodů
    |
    03.06.2004 18:30

    hmm dobra atmosfera

  • Kam
    Kam
    celkem 33 748 bodů
    |
    03.06.2004 19:10

    rámeček -2

  • Světluška Bořková
    Světluška Bořková
    celkem 628 bodů
    |
    03.06.2004 19:24
  • Alex Auer
    Alex Auer
    celkem 21 365 bodů
    |
    03.06.2004 19:28
  • jarmil paar
    jarmil paar
    celkem 26 211 bodů
    |
    03.06.2004 19:56

    atmosféru to má

  • Jana Dubinová
    Jana Dubinová
    celkem 9 758 bodů
    |
    03.06.2004 20:08

    pěkná atmosféra, ten bílý rámeček mi tam nesedí

  • Marcel Suchý
    Marcel Suchý
    celkem 108 559 bodů
    |
    03.06.2004 20:11
  • Miroslav Zitka
    Miroslav Zitka
    celkem 81 963 bodů
    |
    03.06.2004 20:20

    Pěkná mlhovka.

  • Igor Šperka
    Igor Šperka
    celkem 118 801 bodů
    |
    03.06.2004 20:22

    5+

  • Šárka Lorencová
    Šárka Lorencová
    celkem 4 377 bodů
    |
    03.06.2004 20:35

    příjemná náladovka

  • Honza Kameník
    Honza Kameník
    celkem 0 bodů
    |
    03.06.2004 20:49
  • Minutus
    Minutus
    celkem 2 997 bodů
    |
    03.06.2004 21:27

    bez ramecku a nebo jinak udelany by byla lepsi, jinak neostrost u tehle fotky je dobra

  • Libor S.
    Libor S.
    celkem 8 768 bodů
    |
    03.06.2004 21:52
  • Alice Prokopová www.alicepro.cz
    Alice Prokopová www.alicepro.cz
    celkem 187 693 bodů
    |
    03.06.2004 22:25

    joo, líbí, myslím, že tady je ta neostrost (nebo jak to nazvat) na místě, jinak výborná atmosféra... prostě fajn foto

  • Petr Žwak 1
    Petr Žwak 1
    celkem 19 158 bodů
    |
    04.06.2004 08:03

    moc pekne, sice trosku neostre, ale to k mlze patri. mozna bych hledal jinou kompozici. 5+

  • Lady
    Lady
    celkem 3 468 bodů
    |
    04.06.2004 08:31
  • George Hellwriter
    George Hellwriter
    celkem 41 386 bodů
    |
    04.06.2004 08:42
  • Alfonz Alfonz
    Alfonz Alfonz
    celkem 18 504 bodů
    |
    04.06.2004 08:44

    Vse bylo receno, jiny ramecek, lehce doostrit. Jinak bezva atmo.

  • Michal ....
    Michal ....
    celkem 3 981 bodů
    |
    04.06.2004 09:17
  • Dadla
    Dadla
    celkem 1 410 bodů
    |
    04.06.2004 09:32

    mě se to líbí tak jak je

  • Tom Kokoška
    Tom Kokoška
    celkem 12 587 bodů
    |
    04.06.2004 10:30

    je to na 4,5 ale mam spatny den, tak zaokrouhluju dolu

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    04.06.2004 10:50

    Moc pěknej motiv ale je to dost neostré ....

  • Jan Dostál m
    Jan Dostál m
    celkem 9 706 bodů
    |
    04.06.2004 11:02
  • Tomáš Kindl
    Tomáš Kindl
    celkem 604 bodů
    |
    04.06.2004 11:02

    Pěkné. Neostrost mi nevadí - přijde mi na místě. Jinak ten rámeček by mohl být fajn, kdyby nebyl tak nekvalitní a kdyby nebyl u dolního kraje tolik odsazený od okraje fotky... Jinak OK :)

  • murphy o o
    murphy o o
    celkem 0 bodů
    |
    04.06.2004 11:28

    ja nevim jak vy, ale ja nic neostre nevidim. TY STROMY SOU PROSTE V MLZE. jedine co je spatne je ten ramecek . . .

  • petr kubu
    petr kubu
    celkem 778 bodů
    |
    04.06.2004 12:09

    velmi působivé, rámeček nevadí, vadí mi že strom ve předu splývá se stromy za ním, jinak téměř dokonalý

  • Martin Rada jmr
    Martin Rada jmr
    celkem 30 202 bodů
    |
    04.06.2004 12:33
  • Petr Blažek 1
    Petr Blažek 1
    celkem 9 556 bodů
    |
    04.06.2004 13:12

    5+ Po zmenšení na požadovaný rozměr je potřeba snímek vždycky trochu doostřit. Tady to vypadá, že doostření neproběhlo (ani na blízkých stromech ostrost není). No a trošku na bodování tomu ubírá ta bílá linka.

  • Pedram Dilmaghani
    Pedram Dilmaghani
    celkem 241 bodů
    |
    04.06.2004 13:20

    Prijemna atmoshka...

  • Tomáš Šimek
    Tomáš Šimek
    celkem 15 143 bodů
    |
    04.06.2004 13:32

    Pro mě perfektní, až na rámeček-ale nevadí

  • Miloš Klemsa
    Miloš Klemsa
    celkem 6 630 bodů
    |
    04.06.2004 13:38
  • Jiří Oliva
    Jiří Oliva
    celkem 5 125 bodů
    |
    04.06.2004 14:36
  • Anna Panelak
    Anna Panelak
    celkem 1 657 bodů
    |
    04.06.2004 16:14

    Dikuji vsichni za pripominky, komentare a hodnoceni.
    Budu se snazit a fotit. A pak doufam ze jste ode mne jeste neco tady uvidite. :-)

  • vachap
    vachap
    celkem 0 bodů
    |
    05.06.2004 20:35
  • basista
    basista
    celkem 13 869 bodů
    |
    08.06.2004 00:31
  • Jozef Jaššo JeFF
    Jozef Jaššo JeFF
    celkem 28 753 bodů
    |
    08.06.2004 10:37

    atmosfera skvela

  • Karel Kálej
    Karel Kálej
    celkem 20 085 bodů
    |
    28.06.2004 13:06
  • Josef Vaishar
    Josef Vaishar
    celkem 0 bodů
    |
    11.07.2004 18:10

    Líbí...

  • Tomas Tomynovic Tomyno
    Tomas Tomynovic Tomyno
    celkem 59 578 bodů
    |
    12.11.2005 01:45

    skoda ramiku inac by to bolo sqele

Další informace

Vloženo: 3. 6. 2004
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 155 x

Další fotky autora

  • Dřevěne křídlo
  • podzimni panorama
  • Jedem
  • Plug in
  • ll  lllll
  • -
  • Mokre makro
  • Leto2006
  • Tchnology
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Šéfka ...
  • Cestou ke mlýnu
  • Teď musíš zabrat, Barako
  • Kluci z Letohradu
  • Pout´Přeštice
  • Roztančené léto
  • Kresba
  • Po dešti...2
  • kukuč
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.