Velka komprese jpegu,original raw
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
skvělé barvy a kompo,ty klasy vepředu mi přpadají jako kostičkované a nevím jestle je to komprimací nebo vlastně jednotlivými zrny v klasu. Ale celkově pro mě moc povedené
4/5
popredie páči, línie tiež, farebnosť parádna, možno aj bez vršku by zaujala (u mňa)
udelal bych to spis obracene zaostrit popredi a rozostrit pozadi ae inak dobry :)