Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobře rozostřené pozadí
dnes je tu ptactva :), ale jsem ráda. Pozadí fajn, to neumím
jeste o trosicku prokresleny, kdyby byl - jako by svetlo nedopadalo z te spravne strany...
V ptácích je tu laťka vysoko. Ten orel je o dost lepší než ta kachna vedle ale furt druhá liga.
Dobrý portrét, škoda že není ostřejší.