Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
krásné štěně.
milej hoch
Krásný je,jen s řemínkem by nemusel na fotce být :)
Netroufla jsem si přemlouvat majitelku, aby ho pustila. :-) Byli jsme na výletě v cizím městě a já se na něj dívala z docela velké vzdálenosti. Zaujalo mě, jak nechtěl jít. Na jedné fotce má vodítko napnuté a hlavu otočenou a na další je ke mně zády a je vidět jak je zapřený packami a vodítko napnuté k prasknutí. Cizí město, cizí psík, cizí paní :-)
"Netroufla jsem si přemlouvat majitelku, aby ho pustila. :-) Byli jsme na..." - zobrazit celý komentář
...ale,i tak je to moc milá fotka:)
to je mazel :-)
"Krásný je,jen s řemínkem by nemusel na fotce být :)..." - zobrazit celý komentář